Emlak Zincir Firması Çözümleri

Eğer bir zincir firmaysanız, ya da kendinize ait bir emlak portali oluşturup diğer emlakçılardan üyelik almak istiyorsanız bu çözümümüz sizin için.

Bu çözümde, siz diğer emlak ofislerini üye yaparsınız ve üyeliklerine karşı onlara bir web sitesi sağlarsnınız.
Üyeleriniz emlak ilanlarını girip yayınladıkça, aynı ilanlar sizin portalinizde ve port724'de otomatik olarak yayınlanır
Böylece üye emlak ofisinizin gireceği her ilan en az 3 ayrı site de yayınlanır.

Size bağlı olan emlak ofislerin yayınladığı her ilan sizin portaliniz de ve plan-et teknolojiye ait emlak portallerinde de otomatik olarak yayınlanır.

Membership Model and Management

In this model, your members are directly in your control.

By using your own administration panel, you can approve new members or cancel your existing members' membership.

Ad Publishing Model and Management

The control and publication of the advertisements to be published are completely under your control.

As mentioned earlier, the announcements to be issued by the member companies are published on the website of your member, as well as on your portal and port724.
The content and format of the advertisements to be published must comply with your standards and standards, so any postings must be checked prior to publication.
The control process is done using your own management panel and only the advertisements that have been approved by you are published.

Emlak Zincir Firması Çözümleri Emlak Zincir Firması Çözümleri pLan-et teknoloji,emlak; zincir firma; zincir firma çözümleri; pLan-et teknoloji Emlak Zincir Firması Çözümleri